DaVinci Suites
*****
Corner Maude and 5th Street, Sandton, South Africa, 2146
Online rezervace. Ceny od ZAR2119.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od ZAR2,119
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
The Da Vinci Hotel and Suites on Nelson Mandela Square is a stunning 4-star hotel situated at Legacy Corner and surrounded by a myriad of restaurants and shops for guests to enjoy. This contemporary hotel provides visitors with luxurious accommodation on the outskirts of vibrant Johannesburg. Many of the city’s landmarks are within easy reach; including Sandton Convention Centre, Johannesburg Stock Exchange, Montecasino, Soccer City Stadium, and Hyde Park Corner.

The mix of classic and modern, along with the monochrome colour palette, creates a sophisticated ambiance perfect for those who wish to relax in style while in Johannesburg. There is an on-site Spa offering a range of treatments, a well-equipped gym, a whiskey and cigar lounge and a gourmet restaurant serving European cuisine and freshly prepared sushi.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v DaVinci Suites je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Johannesburg, South Africa (GCJ-Grand Central) - 9.83 mi
  • Johannesburg, South Africa (QRA-Rand) - 10.99 mi
  • Johannesburg, South Africa (JNB-O.R. Tambo Intl.) - 11.21 mi
  • Johannesburg, South Africa (HLA-Lanseria) - 14.33 mi
  • Pretoria, South Africa (PRY-Wonderboom) - 32.71 mi
  Muzea
  • Observatory Golf Club - 5.42 mi